Delphin RIVER Trophy NXT X-TREME + 4 szczytówki 400cm/250g/3 składy

400cm/250g/3 składy

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

RIVER TROPHY NXT XTREME, podobnie jak wersja NXT, jest idealny do techniki feederowej na dużych rzekach z silnym nurtem oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest solidna wędka o dużym ciężarze wyrzutu. W tym przypadku jednak blank ma jeszcze większą moc, która rewelacyjnie sprawdza się w ekstremalnych warunkach.

Dzięki pełnemu, węglowemu blankowi 24T nie musisz obawiać się walki z silnymi rzecznymi rybami nie tracąc przy tym żadnej z zalet feedera. Blank ma ciężar wyrzutu do 250g, co pozwala na korzystanie z ciężkich koszyczków zanętowych. W dolnej części, nad rękojeścią blank wzmocniony jest ciemną matą krzyżową, tak jak w poprzednim modelu. W pozostałej części blanku zastosowano technologię PowerWrap, która przykuwa uwagę już przy pierwszym kontakcie z wędziskiem. Jej istotą jest dodatkowe nawinięcie węgla wokół blanku. Pozwala to na uzyskanie znacznego wzrostu wytrzymałości i odporności na przeciążenia, a w praktyce znacznie przedłuża żywotność i zmniejsza podatność na uszkodzenia mechaniczne. Części połączeniowe wędziska wzmocnione są stalowymi pierścieniami PowerJoin, które zabezpieczają wędzisko przed uszkodzeniem na połączeniach.

RIVER TROPHY NXT XTREME posiada wysokiej jakości przelotki z wypełnieniem SIC oraz solidny uchwyt kołowrotka. Jednym z ciekawszych elementów wędziska jest niewątpliwie świetnie dopracowana rękojeść. Została zaprojektowana z połączenia materiałów EVA i RUBBER CORK, które razem tworzą pięknie komponującą się całość. Ze względu na charakter blanku, wędka jest wyposażona w wymienne szczytówki węglowe oraz w szczytówki CarbonGlass, z powiększonymi do maximum przelotkami prowadzącymi. Jest to niewątpliwie wielki plus przy wykonywaniu rzutów ciężkimi koszyczkami zanętowymi.

Parametry techniczne:

Model: 400cm/250g

Liczba składów: 3

Średnica półfabrykatu nad uchwytem: 15,8mm

Liczba przelotek (wędka + szczytówka): 8 + 5

Długość transportowa: 139cm

Waga: 370g

Uchwyt: Pianka EVA + RUBBER CORK

Długość uchwytu (od końca wędki do uchwytu kołowrotka): 53cm

Szczytówki: 2xCarbonGlass (Light, Medium), 2xCarbon (Heavy, U-Heavy)

101002513

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.