Nymfa Delphin MANYA UVs 10,5cm 5szt

kolor
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Realistyczny, skuteczny i atrakcyjny. To najważniejsze aspekty, nad którymi pracowaliśmy przy projektowaniu MANYA UVS. Zainspirowaliśmy się prawdziwymi rodzajami owadów i stworzyliśmy własny, aby oszalał każdy drapieżnik. Ciało jest pieczołowicie wymodelowane, w tym owłosione stopy i wyłupiaste oczy. Takie detale naprawdę podnoszą jakość na wyższy poziom. Co więcej, wszystkie części są w pełni funkcjonalne, tworząc wibracje pod wodą i zwiększając atrakcyjność audiowizualną. Przynęta bardzo dobrze pływa i gładko schodzi. Posiada nacięcie z tyłu dla lepszego umiejscowienia haczyka. Ten rodzaj przynęty tzw. „nimfa” jest bardzo popularny wśród wędkarzy preferujących system Dropshot lub Cheburashka.

Możesz się zastanawiać, co oznacza w tym przypadku UVS. Przynęta wykonana jest z kolorów Ultra Violet, aby lepiej odbijały się pod wodą, co czyni je bardzo zauważalnymi. Pomyśleliśmy również o silnym aromacie, jaki ma oddawać przynęta. To prowadzi nas do litery „S”, która oznacza aromat soli i ryb, nieodparty dla każdego drapieżnika.

MANYA UVS oferuje szeroką gamę najbardziej efektywnych barw kolorystycznych, wybranych na podstawie długotrwałych testów na wodach europejskich.

Pojedynczy blister DuoPACK zawiera 5 sztuk przynęt.

101002270

Specyficzne kody

EAN13
8586018455664
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.