Sygnalizatory Delphin TOTEM

wersja
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Niezwykle kompaktowe sygnalizatory i odbiornik w bardzo ergonomicznym kształcie. Delphin Totem oferuje całkowicie wodoodporne sygnalizatory i odbiornik o zasięgu do 150m w zależności od warunków otoczenia. Sygnalizator posiada bardzo jasną diodę LED o bardzo długiej żywotności.

Nadajnik zasilany jest baterią 9 V (brak w zestrawie, która zapewnia długi czas pracy. Dobrą rzeczą jest alarm, który krótkim dźwiękiem i lampką LED ostrzega o zmniejszonej pojemności akumulatora - poniżej 5 V (odbiornik również emituje sygnał dźwiękowy). Totem oferuje możliwość przetestowania wszystkich jego funkcji.

Sygnalizator ma 4 poziomy głośności, w tym tryb cichy, 4 różne tony i 4 poziomy czułości. W ciemności docenisz możliwość włączenia diody nocnej. Wejście jack 2,5 mm umożliwia podłączenie swingera lub hangera.

Gumowa obudowa sygnalizatora zapobiega porysowaniu się wędki. Sygnalizator zapala się na 15 sekund po braniu (także odbiornik).

Odbiornik jest zasilany 3 bateriami AAA (brak w zestawie). Z tyłu ma odpinany klips do przypięcia, na przykład na pasku.

Odbiornik ma 5 poziomów głośności, w tym tryb cichy i możliwość regulacji 4 poziomów tonów.

TOTEM to wysokiej jakości urządzenie sygnalizacyjne ze wszystkimi funkcjami, z których można korzystać podczas łowienia. Nocna dioda LED, wodoodporność, funkcja testowa z ostrzeżeniem o niskim poziomie baterii to tylko kilka dodatkowych funkcji Delphin TOTEM. Zestaw Delphin TOTEM można sparować z lampą LightCONTACT.

Wersje  2/3/4+1 zawierają twardą walizkę, która zapewnia ochronę podczas transportu i zabezpiecza nasz zestaw, gdy go nie używamy po sezonie. W walizce mieszczą się maksymalnie 4 sygnalizatory i odbiornik.

Wersje:

2 nadajniki + jedna centralka

3 nadajniki + jedna centralka

4 nadajniki + jedna centralka

nadajnik niebieski

nadajnik czerwony

nadajnik żółty

nadajnik zielony

Brak baterii w zestawie

101000233

Specyficzne kody

EAN13
8586018471688
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.