Zestaw do kawy / herbaty Delphin AREA CoTEA Carpath

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Delphin SPACE to oznaczenie ekskluzywnej serii toreb z manufaktury Delphin. Cechuje ją wysoka jakość wykonania, wysokiej jakości suwaki, ale przede wszystkim wyjątkowy design z wykorzystaniem kamuflażu C2G.

Mały rozmiar, duża zawartość - taki jest Delphin COTEA. Produkt o niewielkich wymiarach transportowych, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w ekwipunku wędkarza. Mimo to kryje w sobie zestaw, który ucieszy każdego, kto lubi delektować się dobrą kawą lub gorącą herbatą nad wodą. COTEA zawiera dwa wysokiej jakości kubki ze stali nierdzewnej, dwie łyżeczki, a także dwa zamykane pojemniki ze stali nierdzewnej, które można wykorzystać np. na cukier i kawę. Sama torba posiada małą siatkową kieszeń , w której bez problemu zmieści się wystarczający zapas torebek z herbatą. Dodatkowo wyposażona jest w wysokiej jakości suwaki, na zewnątrz znajduje się praktyczny uchwyt z logo Delphin. COTEA zaprojektowana jest w unikalnym kamuflażu C2G z efektownym piktogramem określającym zastosowanie tego ciekawego produktu.

Zestaw zawiera:

- podstawowa torebka

- 2 łyżeczki

- 2 kubki ze stali nierdzewnej

- 2 zamykane pojemniki

Parametry techniczne:

Wymiar zewnętrzny: 17cm x 12cm x 10cm

Pojemność kubków: 2 dcl

Objętość pojemników: 1dcl

Stylowy, opatentowany kamuflaż firmy Delphin o nazwie C2G ma w swojej nazwie więcej, niż się wydaje. Oznacza ona "Drugą generację Carpath", ale także "Carpath to Green", czyli nasz kamuflaż Carpath w kolorze zielonym. Ten kamuflaż ma naprawdę wyjątkowy styl. Może się wydawać, że ma on tylko trzy różne odcienie zieleni, ale kiedy przyjrzysz się bliżej, możesz zidentyfikować sylwetki karpi, elementy zestawu karpiowego i logo Delphin. Dzięki C2G twój sprzęt wędkarski będzie miał naprawdę oryginalny design.

101002366

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.